Osobiście.

Focę od lat sześciu i ciągle uważam, że przez tyle lat mój warsztat powinien być na wyższym poziomie, ale miewałam przerwy, a i jestem zaparta w nieuczeniusięcałejteorii fotografowania, tylko leceniu na żywioł i co wyjdzie, to wyjdzie. Właściwie nadal nie mam pojęcia, co mnie natchnęło, by założyć tę stronę. Pewnie fejsbukowy fanpejdż jest zbyt maistreamowy, a fotograficznych blogów nie widzę, aż tylu.Ostatnio uczęszczam na warsztaty fotograficzne, z których o dziwo poza słit fociami w lustrze coś wynoszę (i wcale nie jest to przypadkowo zwinięty identyfikator ważnych ludzi) i pewnie kilka zdjęć wrzucę także z zajęć.Posty będą pewnie co tydzień, żeby od razu nie wrzucić wszystkich zdjęć, bo co zrobię za miesiąc?
Cierpię na skrajny brak wiary w siebie i swoje umiejętności. Towarzyszy mi też słomiany zapał jako wierny kompan przy każdym pomyśle i tworze. Marudzę, zawsze i wszędzie, czasami bez konkretnego celu, tylko po to, żeby po marudzić. Jestem zimnolubem toteż zima przez cztery miesiące nie przeszkadza mi w ogóle, gdyby tylko dni bywały dłuższe. Niskie coś w dużych glanach z wiecznie za krótkimi sznurówkami.Nie wiedzieć czemu niesamowitej weny dostaje przy rapsach i Strachach. Na codzień nosi na szyi swój przepiękny Mjolnir, który idealnie pasuje do koszulki z Thorem. Często niezdarnie związuje włosy, bo jest to wygodniejsze niż prostowanie szopy jaka zwykle tworzy się z rana. W chwilach złych puszcza sobie Mamma Mia, a później godzinami katuje Abbę. Przywiązuje się do seriali i przeżywa losy bohaterów równie mocno, co oni.
W moim życiu istnieje jeden facet, który niedawno nauczył się chodzić i grzebać w moich szufladach. Lubi bawić się piłką z Avengers, którą dostał od najcudowniejszej siostry na świecie na urodziny.

Trochę suchych faktów:
Wiek: 17 lat,
Znak zodiaku: pocieszny rak,
Zainteresowania: pisarzenie; chyba oczywiste, fotografia analogowa, chociaż dopiero zaczynam, filmy, Norwegia, komiksy, książki, żeglarstwo.
Muzyka: Pink Floyd, Iron Maiden, Pearl Jam (Eddie Vedder na wieki), Eminem, Lil Wayne, Drake, The Game, Rise Against, Farben Lehre, The Analogs, Kings of Leon, Nirvana, Black Keys.
Na upartego można po prostu zajrzeć tutaj: KLIK
Filmy: Alexander, Requiem dla snu, Mamma Mia, wszelkie marvelowskie twory, Efekt Motyla, Hannibal, Gwiezdne Wojny.
Seriale: Supernatural, American Horror Story, Walking Dead, Game of Thrones, Pretty Little Liars, Friends, Vikings, HIMYM, BBT, Veronica Mars, Gossip Girl.
Książki: Szeptem, Nevermore, GONE, Córka Kleopatry, Pod ciężarem nieba, Pamiętniki Wampirów.
Tak jak z muzyką:KLIK
Kiedyś: napiszę książkę o Kleopatrze Macedońskiej, zostanę rycerzem Jedi, kupię czarnego Chevroletta Impalę z 67, wyjadę na dłuższy czas do Norwegii, zrozumiem chemię, zostanę tym kim zawsze chciałam zostać, nauczę się jeździć samochodem, zamieszkam w Krakowie, przestanę marzyć o ożywieniu Thora, Iron Mana, Gambita, Nightcrowlera, Lokiego, Sif, Baldura, Wolverina i wszystkich moich komiksowych ulubieńców.
Paczta, nawet aska sobie założyłam. LINK
Można się ze mną kontaktować poprzez mejla: ladris.diana@gmail.com

2 komentarze:

  1. Słuchasz Rise Agaisnt? :D I w tym momencie zdobyłaś moje serce, bo większość kompletnie nie kojarzy tego zespołu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Uwielbiam <3 Czasami tak napędzają do działania, jak żaden inny zespół :)

      Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie niezmiernie ważny.
Będzie mi bardzo miło jak zaczniesz obserwować mojego bloga. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...